Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ehem, işte geldim buradayım *.*

2 posters
YazarMesaj
Grace Fischer
Gryffindor V. Sınıf | Yatakhane Başkanı | Moderatör
Grace Fischer

Gerçek İsim : İdil.

Ehem, işte geldim buradayım *.* Empty
MesajKonu: Ehem, işte geldim buradayım *.*   Ehem, işte geldim buradayım *.* Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 10:37 pm

Grace hoptirik, neşeli bir kızdır. Yeni insanlar tanımayı ve ilişkilerini güçlendirmeyi sever. Bu yüzden bol bol ilişki arıyoruz. İlgilenenler için aradıklarım;
    x Bir dost. Hatta dost da değil. 'Kardeşten öte' diyebileceği biri. Kankeytası. Sırdaşı. Her şeyi.
    # Dayna R. Candice
    x Arkadaşları. Çok sarmaş dolaş olmadığı ama onlardan kendisine zarar gelmeyeceğini bildiği kişiler. Burada kesinlikle sınır yok.
    x Ondan pek haz etmeyen biri. Onun zayıflıklarını görüp bunları ona karşı ustaca kullanabilecek biri. Şirin ve masum durduğuna bakmayın, kızımız yeri gelince kavga da eder.
    x Ne kadar ilginizi çeker bilmiyorum ama, bir partner. Kurgu biraz renklensin diye hani.
    x Hogwarts'dan önce de tanıdığı biri. Okulda birbirlerini bulduklarında hem sevinecekler, hem şaşıracaklar. Ortak geçmişlerini deşip eğlenecekler.
    x İdolü olan profesör. Grace onun favori öğrencisi olacak tabii. Birlikte birçok rp yazabilirler.
    x Aklınızda herhangi bir kurgu varsa, seve seve kabul ederim.

En son Grace Fischer tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 8:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Dayna R. Candice
Yönetici | Gryffindor VI. Sınıf
Yönetici | Gryffindor VI. Sınıf
Dayna R. Candice

Gerçek İsim : Defne
Lakap : Day
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Ehem, işte geldim buradayım *.*   Ehem, işte geldim buradayım *.* Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 10:38 pm

Dost olsam nasıl olur *-* Very Happy
Grace Fischer
Grace Fischer

Gerçek İsim : İdil.

MesajKonu: Geri: Ehem, işte geldim buradayım *.*   Ehem, işte geldim buradayım *.* Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 10:41 pm

Çok güzel olur, süper olur Very Happy Hemen ekliyorum.

Ehem, işte geldim buradayım *.*
1 sayfadaki 1 sayfası